اثری فاخر و ارزشمند از آیت الله دکتر مختاری/”وحده الامه فی ظل الکتاب و السنه

دانشگاه مذاهب اسلامی به مناسبت هفته پژوهش طی مراسمی ضمن رونمایی از ۱۴ عنوان کتاب، نشریه و دستاوردهای پژوهشی از اعضای هیات علمی برگزیده و همچنین رساله های برتر دکتری و دانشجویان داخلی و خارجی و کارمند نمونه پژوهشی تقدیر کرد.

مراسم ویژه هفته پژوهش صبح روز یکشنبه در دانشگاه مذاهب اسلامی برگزار شد..

تقدیر از دانشجویان پژوهشگر داخلی نیز از دیگر برنامه‌های مراسم ویژه هفته پژوهش بود که از محمد باعزم و سید محمد حسن مصطفوی دانشجویان مقطع دکتری این دانشگاه تجلیل شدند.

همچنین از شمس الدین شریعتی و سید صلاح الدین امین دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه به دلیل حضور مستمر و فعال در کتابخانه و در راستای تکریم فرهنگ کتاب خوانی تقدیر شد.

رونمایی از ۱۴ عنوان کتاب ، نشریه و دستاوردهای پژوهشی از دیگر برنامه های دانشگاه مذاهب اسلامی در هفته پژوهش بود.

“وحده الامه فی ظل الکتاب و السنه نوشته آیت الله  محمد حسین مختاری، مقارنه المذاهب فی الفقه نوشته محمود شلتوت، محمدعلی سایس و سید موسوی جابری و بدیع الزمان سعید النورسی: مجموعه مقالات، مجموعه من الباحثین” از جمله آثار عربی بود که در این مراسم رونمایی شد.

همچنین چکیده مقالات سی و سومین کنفرانس وحدت اسلامی، اخلاق در پژوهش در علوم انسانی، کاربست نتایج پژوهش در علوم انسانی اسلامی و آسیب‌ها و بایسته‌های پژوهش در علوم انسانی نوشته شده توسط جمعی از نویسندگان و پژوهشگران از آثار فارسی بود که در این مراسم رونمایی شد

n00445195-r-b-004

علم و فناوری در اسلام ترجمه دکتر عبدالله فرهی، بیع با ثمن شناور از منظر مذاهب فقهی اسلامی و قانون مدنی ایران و مصر نوشته دکتر محمدمهدی حفیدی، مبارزه با افراط گرایی؛ مجموعه مقالات همایش بین المللی علوم انسانی و دینی و اندیشه علامه سعید نورسی به نگارش جمعی از پژوهشگران از دیگر کتاب های چاپ شده توسط انتشارات این دانشگاه است که به همراه یک کتاب انگلیسی و ترکی و نشریه تمدن نوین اسلامی در این مراسم رونمایی شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *