ديدارآیت الله دكتر مختاري رياست محترم دانشگاه مذاهب اسلامی با مهندس مرادنيا استاندار محترم كردستان در جریان سفر به این استان

🔰دکتر مختاری در دیدار با استاندار کردستان تاکید کرد:

🔹تبديل شعبه سنندج دانشگاه مذاهب اسلامی به قطب علمي و آموزشي منطقه با حمایت‌های بیش از پیش مسوولان استانی

📌 دکتر مختاری رياست دانشگاه مذاهب اسلامی در سفر به سنندج با مهندس مرادنيا استاندار كردستان دیدار و در ارتباط با مسائل مربوط به شعبه دانشگاه مذاهب اسلامی در استان گفت‌وگو کردند.

🔻در اين ديدار دكتر مختاري ضمن تشكر از حمايت هاي بي دريغ استاندار و مجموعه استانداري كردستان از دانشگاه مذاهب اسلامی بر حمايت و همراهي بيشتر استانداري با توجه به اهداف و رسالت هاي دانشگاه تأكيد نمود.

🔺وی  با اشاره به اينكه شعبه سنندج دانشگاه مذاهب اسلامی بعد از شعبه تهران قديمي ترين شعبه دانشگاه است، بر تبديل شدن شعبه سنندج دانشگاه به قطب علمي و آموزشي منطقه تأكيد كردند.

🔻ریاست دانشگاه مذاهب اسلامی با عنايت به اقدامات مثبت دانشگاه در جهت ايجاد شعبات در خارج از كشور از رايزني و بررسي هاي لازم جهت ارتباط با اقليم كردستان عراق جهت ايجاد شعبه در اين منطقه خبر داد.

🔸در اين ديدار مهندس مرادنيا #استاندار_كردستان نیز با اشاره به رسالت و اهداف مهم دانشگاه مذاهب اسلامی، به تمام بخش هاي مرتبط با اهداف و ماموریت‌های دانشگاه در استان دستور همراهي و حمايت از اين دانشگاه را داد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *