آیت الله دکتر مختاری: دانشجویان باید با تفکرات منحط و افراطی مقابله مستمر داشته باشند

آیت الله مختاری:
رییس دانشگاه مذاهب اسلامی با اشاره به اینکه تمام تلاش دشمنان این است که دین را بی‌تحرک جلوه دهند گفت: دانشجویان باید با این نوع تفکر منحط و افراطی مقابله مستمر داشته باشند.
دکتر  مختاری، رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی لحظاتی پیش که در جشن وحدت دانشجویان در سالن شهید ماموستا شیخ الاسلام این دانشگاه با بیان اینکه این‌گونه جلسات در یک مرکز دانشگاهی می‌تواند برای همه مفید باشد اظهار داشت: اسلام امروز از طرف قدرت‌های بزرگ و استکبار مورد هجمه قرار گرفته است.
مختاری افزود: تمام تلاش استکبار این است که دین را از صفحه ذهن بشر حذف کند اما موفق نشد بنابراین در تلاش است که دین و مذهب را به صورت تحریف شده در اختیار نسل جوان قرار دهد.
رییس دانشگاه مذاهب اسلامی با اشاره به اینکه تمام تلاش دشمنان این است که دین را بی‌تحرک جلوه دهند گفت: از سویی هم ظهور گروهک‌های منحط افراطی که درک ناقص خودشان را به جای حقیقت زلال آن وانمود می‌کنند و در تلاشند که دین را در حصار تنگنای قشریت و تحجر گرفتار سازند.
وی با تاکید بر اینکه این وظیفه دانشگاهیان است تا در برابر این نوع نگاه نابخردانه بایستند و مبارزه کنند خاطرنشان کرد: دانشجویان باید با این نوع تفکر منحط و افراطی مقابله مستمر داشته باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *